10. Ethio – Con Uluslarası Yapı ve İnşaat Fuarı | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

10. Ethio – Con Uluslarası Yapı ve İnşaat Fuarı


10. Ethio- Con Uluslarası Yapı ve İnşaat Fuarı bu yıl (2013) 19 Eylül 2013 – 23 Eylül 2013 tarihleri arasında Addis Ababa – ETİYOPYA ‘da yapılacaktır.

ethio-con yapı inşaat fuarı

Etiyopya Müteahhitler Birliği tarafından 10.su yapılacak olan Ethio-Con Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na içlerinde Almanya, Fransa, İngiltere, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, İran gibi ülkelerden 70 firma katılıyor.

Fuara Etiyopya inşaat sektörünün önemli temsilcilerinin yanında Uganda, Kenya, Orta Afrika Cumhuriyeti, Çad, Somali gibi ülkelerden de ziyaretçiler geliyor.

Etiyopya inşaat sektörünün en prestijli buluşması olan Ethio-Con Uluslararası Yapı İnşaat ve Teknolojileri Fuarı 10 yıldır Etiyopya inşaat piyasasının nabzını tutmaktadır.

Türk firmalarına kapılarını bu yıl ilk defa açıyor olan Ethio-Con fuarı tüm Türk firmalarımıza Etiyopya İnşaat ve Yapı Sektörü pazarının fırsatlarını en etkin biçimde değerlendirme fırsatı sunmaktadır. Bu sayede Türk Firmaları 70 ‘den fazla ülke yetkilisine ulaşarak pazar payını arttırma ve yeni müşteri ve pazarlar kazanma şansını yakalamaktadır.

Ayrıca ülkemizden katılımcılara %70 oranında teşvik de söz konusudur.

10. Ethio – Con Uluslarası Yapı ve İnşaat Fuarı sitemize 28 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.807 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar