2013 Çin Seramik Sanayi Fuarı | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

2013 Çin Seramik Sanayi Fuarı


Ceramics China 2013 adıyla gerçekleşecek olan 2013 Çin Seramik Sanayi Fuarı 29 Mayıs 2013 – 1 Haziran 2013 tarihleri arasında dünyanın en büyük ve en modern fuar alanlarının başında gelen Pozhou Fuar alanında, Guangzhou / Çin Halk Cumhuriyeti’nde yapılacaktır.

çin seramik fuari

2013 yılında yani bu yıl 25. si düzenlenecek olan fuara yine katılım çok yoğun olacak gibi görünmektedir. Fuar ilk olarak 1987 de düzenlenmiştir.  Fuarın ana içeriği seramik (karo) ürünleri , seramik üretim teknolojileri, seramik teknik ekipmanları, seramik ham madde,  seramik reklendirici ve cilalarıdır. Çin Seramik Sanayi Fuarı tüm seramik üretici firmaları ile seramik üretimi için ürün / malzeme / hammadde üretici ve satıcı firmalarını buluşturmayı amaçlamaktadır.

Fuara yoğun katılım gösteren başlıca ülkeler şöyledir; Avusturya, Avustralya, Almanya, Amerika, Belçika, Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hindistan, Hong Kong, İtalya,İspanya, İngiltere, İsveç, İran, Japonya, Kore, Meksika, Rusya, Singapur, Türkiye ve Tayvan olarak devam etmektedir.

Bu yıl 80bin metre karelik bir alanda yapılacak olan fuar 2011 de 70bin metre karelik bir alanda 650 civarı katılımcı ile 52bin civarı ziyaretçiye ulaşmayı başarmıştır.

Çin Seramik Sanayi Fuarına katılım gösteren başlıca firmalar ise şöyledir;

Aokerola, B&T, Colorobbia, Feroo, Henglitai, Haiyuan, Imerys Astron, Itaca, JCG, Jingang, Jumper, Keda, Meijia, Modena, Morgan, Sacmi (seramik üretim teknolojilerinde en önde gelen firmadır denilebilir ), Sinomaa, System, Siti, Torrecid, T&H, Wanxing, Zhongyao, Z&d, Zhongguan

2013 Çin Seramik Sanayi Fuarı sitemize 21 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.108 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar