4. Expo Build Batum Uluslararası Yapı İnşaat Fuarı | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

4. Expo Build Batum Uluslararası Yapı İnşaat Fuarı


4. Expo Build Batum Uluslar Arası Yapı İnşaat Fuarı benzersiz mimarisiyle kafkasların turizm merkezi Batum’da 28 – 30 Kasım 2014 tarihinde düzenlenecektir.

Sınırımıza sadece 20km. Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti Batum , modern mimarinin en çarpıcı örneklerinin bulunduğu nadir kentlerdendir. Gürcistan inşaat sektörünün kalbinin attığı Batum’da sektörün en büyük oyuncuları Türk firmalarıdır.

expo build batum yapı inşaat fuarı

Özellikle Azerbaycan, Ukrayna, Ermenistan, İran ve Beyaz Rusya ‘nın büyük firmalarının pazardaki yatırımları bölgeyi uluslar arası bir cazibe merkezi konumuna getirmiştir. Her gün karşılıklı Erbil – Batum seferleri ile Kuzey Irak iş dünyasının da temas kurduğu Batum, özellikle Kuzey Irak bölgesinin de emlak yatırımında İstanbul’dan sonra tercih ettiği en önemli merkez olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Siyasal istikrara kavuştuktan sonra ard arda devasa inşaat yatırımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ayrıca fuara ziyaretçi olarak girişin yanı sıra katılım için de çok uygun şartlar sunulmaktadır. Ülkemizde katılımlarda % 50 teşvik uygulanmaktadır.

4. Expo Build Batum Uluslararası Yapı İnşaat Fuarı sitemize 15 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.659 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar