Bien Seramik | Seramik Firmaları

Adres : Soner Sokak No:5 K:5 Meral Plaza Tepeüstü Mevkii, Ümraniye / İstanbul
Telefon : +90 216 614 10 60
E-Posta : webiletisim@bienseramik.com.tr
Websitesi : www.bienseramik.com.tr
Üyelik Tarihi : 10 Şubat 2013

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...

Bien Seramik

bien-seramikGüncel teknolojileri takip ederek, üretim gücünde randımanlı kullanmaya odaklanan Bien Seramik, 2009 yılında dijital seramik teknolojisine geçerek seramik yer karosu ve duvar karosu imalatında bu teknolojiyi kullanmaya başlamıştır. Bu alanda, dijital teknoloji ile ürettiği duvar karolarıyla ilk firma olma özelliğine sahiptir. Akıllıca yaptığı yatırımlar ile Bozüyük/Bilecik’te konuşlandırılmış fabrikalarında 20 milyon metrekare/yıl yer karosu, duvar karosu ve sırlı granit üretim kapasitesine erişmiştir. Güncel trendleri takip ederek, tasarımlarıyla harmanlayan Bien Seramik, standart ebatların dışında birçok farklı ebatta ürettiği seramik karolar ile yine bu alanda ilki gerçekleştirmiş seramik firmasıdır. Bien seramik küçük ebatta duvar karolarını ürettiği 500bin metrekare/yıl üretim kapasitesine sahip tesislere de sahiptir. Bu tesislerin bir başka amacı da bordür ve dekor üretimi yapmaktır.bien-seramik-yer-ve-duvar-karosuBien Seramik okyanus ötesine dahi taşarak 5 kıtaya ve toplamda 28 ülkeye ihracat yaparak Türkiye’de bu konuda prestijini arttırmış, ayrıca dünya pazarında da adını duyuran firmalar arasına girmiştir.,
TS EN 14411 standardına uygun üretim yapan firma, ayrıca kurduğu kalite yönetim sistemiyle ISO9001-2008 belgesini de almaya hak kazanmıştır. Yatırımlarını tamamen ağırlıklı olarak AR-GE çalışmaları sonucuna dayandırarak gerçekleştirerek müşteri taleplerine en uygun arz faaliyetini başarıyla sürdürmektedir. Sektörün güçlü markalarından biri haline gelmesini, teknolojiyi etkin kullanmasına ve ürettiği tasarımlarında yakaladığı kendine özgü çizgisine borçludur. Portföyüne yeni müşteriler katmak için yurtiçi ve yurtdışındaki birçok fuara katılmakta ve güncel AR-GE çalışmalarını ilk defa seramik fuarlarında sergilemektedir.

bien-seramik-yer-karosu

Seramik Firmalari kategorisinde bulunan Bien Seramik sitemize 10 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 9.896 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Bien Seramik
Bien Seramik
Bien Seramik
Bien Seramik
Bien Seramik
Bien Seramik
Bien Seramik
Bien Seramik
Bien Seramik
Bien Seramik
Bien Seramik Bahama
// Fildişi Tarçın, kahve tonlarında tasarlanan Bien Seramik
05 Şubat 2014'de eklenmiş
Bien Seramik Forje Serisi
// Bien Seramik Forje Serisi Bien seramik yeni sezonda farklı konseptleri,
24 Ocak 2014'de eklenmiş
Bien Seramik Carpet Serisi
// Bien Seramik bu güne kadar hiç karşılaşılmayan bir tasarım
15 Ekim 2013'de eklenmiş
Benim Bien’im Reklam Filmi Benim Bien’im Reklam Filmi

// Bien Seramik Ekim 2014 itibariyle sezon bitişinde yeni bir reklam