Cersaie 2013 Seramik Fuarı | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

Cersaie 2013 Seramik Fuarı


Cersai seramik fuarı Bologna – İtalya’da yapılmakta olup dünyanın en büyük seramik fuarlarından birisi olarak bilinmektedir. Bu yıl Cersai yine Bologna – İtalya’da 23 Eylül – 27 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılacaktır. Fuar saat 09:00 – 19:00 arasında ziyarete açık olacaktır.

cersai-logoBulding, Dwelling, Thinking yani Bina, Konut, Düşünme solganı ile yola çıkan Cersaie ‘de Seramik Karolar ve Banyo Mobilyaları görücüye çıkmaktadır.

cersaie fuarı

Peki detaylara bakacak olursak Cersai ‘de tam olarak neler olacak;
Seramik karolar, Porselen taşlar, Mozaikler – Süpürgelikler, Diğer süsler, Seramik güneş kırıcılar ve ızgaraları, Yüzme havuzları için özel fayanslar, Çatı kiremitleri, Sıhhi tesisat malzemeleri, Duş tezgahları, Küvet ve jakuziler, Duvar radyatörleri, Banyo mobilyaları, Banyo armatürleri ve dekorları, Aynalar ve soyunma masaları, Perde, halı ve uygun banyo setleri, Lavabolar – Mermer üstleri, kompozit ve doğal taşlar – Engelliler için Mobilya elemanları, Şömineler, seramik sobalar, kiremitli mutfak için Şömine, Seramik sobalar, Mermer mutfaklar,  Seramik ham maddeleri ve boyaları, seramik için ekipmanlar, tesisler için malzemeler ve araçlar, seramik ürünler için sergi görüntüler, donatım ve makineler,  yapıştırıcılar, su yalıtım malzemeleri ve sızdırmazlık ürünleri, bitirme ve yüzey işleme ürünleri, görüntüler, örnek toplama displayers, sergi salonu mobilyaları, Nakliye – Taşıma araçları ve Gemi acenteleri … diye devam etmektedir.

2013 yılında Cersai’ye ülkemizden katılacak firmaların listesi ise aşağıdaki gibidir.

Akgün Seramik, Bien Seramik, Bora Çelik, Çanakkale Seramik, Creavit, ECA Serel, Efesus Stone, Ege Seramik & Vitrifiye, Graniser Seramik, Güral Vit, Hitit Seramik, Kalebodur, MCM Mozaik, Mosaicosolo, Petek Banyo Sistemleri, PH Design, Seramiksan, Seranit, Sera Nova, Serapool, Söğütsen Seramik, SRC Yapı Malzemeleri, Termal Seramik, Toprak Seramik, Uşak Seramik, Vitra, Yüksel Seramik, Yurtbay Seramik.

 

Cersaie 2013 Seramik Fuarı sitemize 02 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.486 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar