Ege Seramik üretim tesisleri modernizasyonuna 7.5 Milyon Euro harcadı | Seramik Firmaları

Ekleyen : Ege Seramik
Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

Ege Seramik üretim tesisleri modernizasyonuna 7.5 Milyon Euro harcadı


ege-seramik-tesisleri

Seramik sektörünün başlıca firmalarından Ege Seramik, İzmir’de ki üretim tesislerinin modernizasyonu için yatırım yaptı.

Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat, Genel Müdür Göksen Yedigüller başta olmak üzere tüm yönetim kademesi, bayiler ile fabrika çalışanlarının da katıldığı törende, İbrahim Polat konuşma yaptı. Belirlenen hedeflere yaklaşıldığının altını çizen Polat, sektörde daha da güçlenerek yatırımlarına devam edeceklerini söyledi. Bugüne kadar 4 ekonomik kriz atlattıklarını ve kısa zamanda üstesinden geldiklerini, imalatın 22 milyon metrekareye düşmesine rağmen, tüm dünyaya olan ihracatın devam ettiğini ve bunun gurur duyulması gereken bir başarı olduğunu belirtti.

Yenilenen tesisin açılış kurdelesini, Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Polat, Genel Müdür Yedigüller, Operasyon Grup Başkanı Zıhnalı, Ege Seramik CFO’su Demir ile bayiler birlikte kesti.

Tesisin modernizasyonu üç ayda tamamlandı. Modernize edilen tesis’te en büyük yenilik 80×80, 45×90, ve 60×120 gibi büyük ebat sırlı granit ve teknik granit ürünlerinin üretiminin daha verimli hale getirilmesi oldu. Modernizasyonun yaklaşık maliyeti 7.5 milyon olduğu bildirildi.

 

Ege Seramik üretim tesisleri modernizasyonuna 7.5 Milyon Euro harcadı sitemize 06 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.673 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar