İstanbul’a bir Showroom ‘da Seramiksan bayisi Ufuk Yapı’dan | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

İstanbul’a bir Showroom ‘da Seramiksan bayisi Ufuk Yapı’dan


Ufuk Yapı firması yaklaşık dört yıldır Seramiksan’ın İstanbul seramik bayisi olarak hizmet vermektedir. Bu başarılı birlikteliği büyük bir showroom ile geçtiğimiz günlerde taçlandırmışlardır. Yeni showroom yaklaşık 4.000 m2 lik bir alana sahiptir. Bu yeni seramiksan showroom da neredeyse Seramiksan ‘ın tüm ürünleri yer almaktadır. Showroom ‘da ayrıca Seracad programı ile müşteriler kendi tasarımlarını yapabilmekte ve mimari proje desteği alabilmektedirler.

seramiksan istanbul showroom ufuk yapı

Açılış törenine katılan ve  Seramiksan Showroom sahibi Ufuk Yapı’nın Genel Müdürü Faruk Cankurt’u kutlayan Seramiksan Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar, konuyu şöyle özetlemiştir “Seramiksan olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Bu ilkemizi bayilerimiz aracılığıyla tüm Türkiye’de uyguluyoruz. Ufuk Yapı ile başarılı işbirliğimiz 4 yıldır sürüyor. Ufuk Yapı ile verimli işbirliğimizin sonucu olarak Güngören’de yer alan showroomun ardından 2. showroomları olan Beylikdüzün’de de devam edeceğine ve birlikte yeni birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum” .

İstanbul’a bir Showroom ‘da Seramiksan bayisi Ufuk Yapı’dan sitemize 10 Mayıs 2014 tarihinde eklenmiş ve 2.010 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Haber Resim Galerisi

Yorumlar