Mutfak Tezgahı Seramik Uygulamaları | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

Mutfak Tezgahı Seramik Uygulamaları


Mutfak bir evin en fazla zaman geçirilen mekanlarındandır. Günümüzde oturma odası gibi zaman geçirilen mutfaklarda şıklık yaratmak ve küçük değişiklikler yapmak artık daha kolay olmaktadır. Mutfaklarda en çok zamanı geçiren kadınlar sık sık mutfak dekorasyonundan sıkıldıklarını ve yeni bir mutfak istediklerini ifade ederler.

tezgah arası seramik

Mutfaklarda en kolay değişiklik hissi uyandıran mutfağa yeniden yapılmış görünümü veren tezgahta yapılan yeniliktir. Mutfak tezgah arası seramik uygulanarak yeniden yaratılmaktadır. Tezgah arasına uygulanan malzemeler arasında en fazla seramik tercih edilmektedir. Bunun yanında paslanmaz çelik vinil duvar kağıdı solid boya yapay taş doğal taş uygulamaları da kullanılabilmektedir.

En çok tercihte bulunulan seramik kullanılmasıdır. Seramiğin göz alıcı görüntüsü bayanların aklını başından almaktadır. Seramik çeşitleri arasında da en çok cam seramik ve mozaik seramik uygulamaları tercih edilmektedir. Kullanımının kolaylığı ve dekoratif bir malzeme olması tercihlerde ön sıralara çıkarmaktadır. Mutfak sahipleri ya da dekorasyon işiyle uğraşan uzman kişiler artık tezgah arası malzemeyi en son seçmektedir. Bunun nedeni mutfak dolapları ve içindeki eşyalarla uyumlu bir tezgah arası malzemesi kullanmaktır.

Genelde seçilen seramik olduğu için renk ve model çeşitliliği fazla olmaktadır. Seramikte renk uyumu sağlanarak yapılan çalışmalar mutfağı yeni baştan yaratmaktadır. Eski mutfağında değişiklik yapmak isteyenler mutlaka dolapları değiştirmek zorunda değildirler. Sadece tezgah arasını değiştirmek bile mutfağa yeni bir hava katacak size yeni bir mekandaymış hissini yaşatacaktır.

Malzemenin doğa dostu olması da ayrı bir detaydır. Seramiğin ana maddesi camdır ve insan sağlığına zararlı değildir. Bu da zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz mutfaklarda dikkatten kaçmayacak bir detay olarak ilgi çekmektedir. Evinde ve özellikle mutfağında kalıcı dekoratif değişiklikler yapmaktan hoşlananlar ve yen bir mutfak isteyenler tezgah arasını cam ya da mozaik seramikle değiştirerek işe başlayabilirler. Fiyat aralığı da çok yüksek olmayan bu uygulama mekana bir hareket getirecektir.

Ayrıca hijyenik olması da titiz ev hanımlarının tercih etmesini sağlamaktadır. Mutfaklardan sonra banyolarda da görünmeye başlanan cam ve mozaik seramik çok kullanışlı ve mekanla uyumlu bir malzeme olarak beğeni toplamaktadır.

Mutfak Tezgahı Seramik Uygulamaları sitemize 05 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 5.190 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar