Natura Yapı Ltd. Şti. | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

Natura Yapı Ltd. Şti.

Yapı sektörüne 2010′da dahil olan firmamız, modern ve gelişen zamana ayak uydurarak, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Bu amaçla ; projelendirilen uygulamaların hayata geçirilmesinde profesyonel ekip anlayışı ile çalışılarak, geniş ürün yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarının tek bir yerden temin edilmesi sağlanmaktadır.

Ürün yelpazemiz içerisinde Kale Grubu’nun alanındaki öncü markaları Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim, Kale Vitrifiye, Kale Banyo Dolapları, Kale Akrilik Tekne Küvet ve Kabinleri, Kale Cam Mozaik, Kale Sinterflex, Kale Boya ile Mavi Kale’nin yanı sıra E.C.A – SEREL, AR – YAK, Sanica Banyo Tekne Küvet ve Kabinleri, İnterduş Tekne Küvet ve Kabinleri, Bronze İtalyan Banyo Aksesuarları, ArtFloor ve SunFloor Laminat Parke, MCM Cam Mozaik, Fionart Cam Mozaik, Vetro Stilo Cam Mozaik, Baymak Isı Grubu, Vinola Ankastre Mutfak Ürünleri bulunmaktadır.

natura yapı eskişehir çanakkale seramik bayi

Ayrıca bünyemizde bulunan modern tasarım Mutfak Dolap Üniteleri ile özel ölçülerdeki diğer işlerde de uzman ekiplerimiz görev almaktadır.

Telefon: 0222 225 24 50

E posta : info@naturayapi.com.tr

Adres : Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 177 / B Eskişehir

 

Natura Yapı Ltd. Şti. sitemize 17 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.068 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar