Rebuild Libya Benghazi – Yapı İnşaat Fuarı | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

Rebuild Libya Benghazi – Yapı İnşaat Fuarı


3. Rebuild Libya Bingazi Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı 16 – 19 Mart 2014 ‘de tüm tüketicilerle buluşuyor.

rebuild benghazi fuar

Gelecek 10 yıl için 500.000.000 $ ‘ın üzerinde bütçe planı yapan Libya Üst Yönetimi; Bingazi (Benghazi) ‘yi öncelikli yatırım bölgesi ilan etmiştir ve sonrasında Bingazi ‘de yatırımlar devrim sonrası çok hızlı bir şekilde başlamıştır. Uzun dönem yatırımlarda geri kalmış bu zengin bölgede öncelikle Merkez Bankası’nın genel yönetim ofisi Bingazi’ye taşınmıştır. Sonrasında Libya için çok önem arz eden Libya Ulusal Petrol Şirketleri’nin de merkez yönetim ofisleri yine Bingazi’ye taşınmıştır.

Afrika’nın en büyük petrol üreticisi ve yine Afrika’nın 4. en büyük doğalgaz rezervlerine sahip Libya, Dünya’nın dikkatini çekmeyi başarmış en önemli yatırım pazarlarının başında gelmeye başlamıştır.

Bu fuarda bu pazardan pay almak isteyenler için büyük bir nimet olarak nitelendirilmektedir. Bu fuar ile tüm yapı firmaları kendilerini Libya’da göstererek, var olduklarını ve markalarını tanıtacaklar ve yeni yatırım bölgesinde yeni anlaşmalar sağlayabileceklerdir.

Rebuild Libya Benghazi – Yapı İnşaat Fuarı sitemize 24 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.666 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar