Seramik Fabrikasında İş Kazası : 1 Ölü | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

Seramik Fabrikasında İş Kazası : 1 Ölü


Edinilen bilgiye göre iş kazası Kütahya ‘daki bir seramik fabrikasında meydana gelmiştir. Fabrikanın kalite ayrım paketleme departmanında çalışan 2 çocuk sahibi 29 yaşındaki İlknur Tahtalı paketleme makinesinin arıza yapması üzerine müdahale etmek için makineyi durdurarak müdahalesine başlamış ve bu esnada makinenin çalışması üzerine makinede sıkışmış.

Hemen diğer işçiler tarafından makine durdurularak İlknur Tahtalı sıkıştığı yerden çıkarılmış ve acil olarak Kütahya Dumlu Pınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne kaldırılmıştır. Hastane de yoğun iç kanama tespit edilmiş ancak tüm müdahalelere rağmen malesef İlknur Tahtalı kurtarılamamıştır.

İş kazası ile ilgili araştırma, inceleme ve soruşturmaların devam ettiği bilgisi gelmiştir.

Seramikfirmalari.com özel notumuz :

Her ne olursa olsun, suçlu bulunsa da bulunmasa da olan bir cana olmaktadır. Bu nedenle lütfen firmalar olarak işçilerimizin güvenliğine özen gösterelim, hiç bir şey bir candan önemli değildir. İşçiler olarak ise sadece işimizi yapalım, canımızı basit konular için tehlikeye atmayalım. Özellikle son günlerde sık sık iş kazası olan ülkemizde yenilerini yaşamayalım. 

Sn. İlknur Tahtalı ‘ya buradan Allah ‘tan rahmet diliyor, ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Seramik Fabrikasında İş Kazası : 1 Ölü sitemize 15 Kasım 2014 tarihinde eklenmiş ve 2.066 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Haber Resim Galerisi

Yorumlar