Seramik Firmaları | Seramik Firmaları

Firma Rehberi
Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

Seramik Firmaları

vitra logo Vitra Eczacıbaşı Grubu’nun gurur kaynağı, sektöründe lider Seramik ve Vitrifiye üreticilerindendir.
 çanakkale seramik  Çanakkale Seramik  1957 İbrahim BODUR tarafından kurulan Kale Grup’a ait seramik firmasıdır. Türkiye’nin öncülerindendir.
 ege seramik logo  Ege Seramik  1975 de üretim hayatına başlayan Türkiye’nin köklü seramik üreticilerinden olan Ege Seramik, İzmir Kemalpaşa’dadır.
 seramiksan logo  Seramiksan  Bloksan AŞ tarafından 1990 da kurularak 1994 yılında üretim hayatına başlayan Seramiksan, Manisa Turgutlu’dadır.
 bien seramik logo  Bien Seramik  Enerji, Maden, Turizm, Sigorta ve Yapı Grubunda faaliyet gösteren Ercanlar Grup’un Yapı Grubundaki 1964 yılında kurulan Bozüyük Seramik’i almasıyla başlayan ve gelişen markadır.
 yurtbay seramik logo  Yurtbay Seramik  Zeki YURTBAY tarafından 1995 yılında ülkemize kazandırılan Yurtbay Seramik, şuan ülkemizde Eskişehir, Çaycuma ve Düzce olmak üzere 4 üretim tesisiyle üretim yapmaktadır.
yurtbay seramik logo Kütahya Seramik 1989 yılında Kütahya’da kurulan Kütahya Seramik, bugün ülkemizin en çok bilinilirliğe sahip seramik üretici firmalarından birisidir.

Diğer seramik firmaları daha sonra buraya eklenecektir.