Seramik Karo Modelleri | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

Seramik Karo Modelleri


Ülkemizde şuan porselen karo, seramik karo ya da diğer bir adı ile fayans üretimi yapan 50 civarında seramik markası / seramik firması yer almaktadır. Tabi durum böyle olunca kullanabileceğimiz seramik modelleri sayısı da oldukça artmaktadır. Biz de sizler için bir kaç markanın öne çıkardığı , ana sayfalarında tuttuğu ve ön planda belirttiği ürünleri incelemeye aldık. Ancak dikkat edilmesi gereken bir konu var ki bazı ürünler seramik yerine porselen – granit olsa da çoğu tüketici bunları seramik olarak bildiği için biz de seramik adı altında inceledik. Başlıca seramik markalarının başlıca seramik modelleri şöyle;


ege seramik lapis turkuazege seramik lapis kahve
Ege Seramik sitesine ilk girdiğimizde bizi ana bannerda Forte Stone ürünü karşılamaktadır, ancak ürünler de böyle bir ürün görünmemektedir. Bir sonraki sırada ise Lapis ürünü gelmektedir. Biz de Ege Seramik ‘den Lapis ürününü incelemeye aldık.

Ege Seramik Lapis Sırlı Granit karo olarak 60cmx60cm ebatlarında ve turkuaz parlak , kahve parlak olarak 2 renk seçeneği ile sunulmaktadır.

2. incelememiz Yurtbay Seramik olmaktadır. Yurtbay Seramik sayfasına girdiğimizde ilk karşımıza çıkan ürün Alpin olmaktadır. Ürün 30×37,5cm , 45x90cm , 60×60 cm ebatlarında satışa sunulmaktadır ve kahve, gri, siyah ve bej renklerinden oluşmaktadır.

 

yurtbay seramik alpin

Bir sonraki inceleyeceğimiz markamız Çanakkale Seramik‘tir. Ana sayfa bannerda ziyaretçileri karşılayan ilk ürün Bohemia olarak görünmektedir.  Seri beyaz, krem, vizon, lila renklerinden oluşmakta olup 45x45cm, 5x75cm, 30x75cm ebatlarından oluşmaktadır.

 

çanakkale seramik bohemia

Sıradaki incelememiz Bien Seramik olacak. Bien Seramik ‘in sitesine girdiğimizde bizleri Eyfel ürünü karşılamaktadır. Eyfel serisi bordürde 3x50cm,  duvar karosunda 25x50cm, yer karosunda 40x40cm ebatlarında olup kırmızı, beyaz, açık pembe ve siyah renklerine sahiptir.

bien seramik eyfel

Son olarak inceleyeceğimiz marka ise Graniser’dir. Graniser ‘in sitesinde dikkat çeken ilk ürün Diamente’dir. Lattapo ve rektifiye yapılabilen bu ürün serisi duvar karosunda 30x60cm, aksesuarda 33x33cm , yer karosunda 45x45cm ve 60x60cm boyutlarında üretilmiş olup beyaz tonlu ve mermer desenli bir karodur.

graniser diamente

Arama motorlarında seramik aratıldığında en başta gelen markaların öne çıkardıkları serileri tanıtmaya çalıştık. Bir nevi seramik karo trendlerini anlatmaya çalıştık. Yukarıdaki tasarımların da anlattığı gibi mermer desenli karolar revaçta görünmektedir.

Seramik Karo Modelleri sitemize 20 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.736 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar