Seramiksan | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

Seramiksan

seramiksan logo

Seramiksan seramik firması, Bloksan A.Ş‘nin yatırımıyla 1990 yılında kurulup, 1994 yılında üretime başlamıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ivmeli bir büyümeyle üretimini 2012 yılı itibariyle 30 milyon metrekareye yükseltmiştir. Ulaştığı bu üretim kapasitesiyle Türkiye’nin yanısıra dünyanın sayılı seramik üreticileri arasına girmiştir. Ağırlıklı olarak yer karosu, duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, dış cephe kaplaması ve yapı kimyasalları ürünlerin üretimine odaklanan Seramiksan, geniş ürün yelpazesiyle dünya markalarıyla yarışır duruma gelmiştir.

seramiksan-yer-duvar-karosuSeramiksan fabrikaları, Turgutlu O.S.B’de 340 bin metrekare arazi üzerinde 44 bin metrekare kapalı alan ile faaliyetini sürdürmektedir.

Seramik  sektöründe ilk kez nano teknoloji kullanarak üretilmiş Nano Tech granitleri ve Soluble Salt teknolojisi ile üretilen yüzey kısmı desenli ve parlatılmış granitleri firmanın ürün portföyündeki ürün gruplarından ikisidir. Bunların dışında Lappato granitler (yarı mat-yarı parlak kaymaz yüzey) ve 3 boyutlu dijital baskıyla desenlendirilmiş Digiart karolar da firmanın bir başka elit ürün gruplarıdır.

Çağdaş ve yenilikçi normlarda ürünler tasarlayan seramiksan, kararlı fiyat politikası ve zamanında teslimat ile hem yurtiçi, hem yurtdışı müşterilerine güven temin etmeyi başarıyla sağlamıştır.

seramiksan-seramik

SERACAD isimli 3D tasarım programı hazırlayıp websitesi üzerinden ücretsiz olarak ziyaretçilerine sunan firma, gerek profesyonel tasarımcıların, gerek amatör olarak kendi özel yaşam alanlarını tasarlamak isteyen müşterilerin yararlanabileceği bir program hazırlaması firmanın teknoloji ve web ortamını ne denli önemsediğini ve etkili kullanmayı bildiğini göstermektedir.

seracad-seramiksanFirma “En iyi olmak” parolasıyla kalitede, hizmetle, ürün ve hizmet seçeneklerinde kazandığı itibarı korumak adına taviz vermeden üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Kalitede ulusal standardı simgeleyen TS EN 14411 standardına ve Avrupa Birliği üyesi ülkelerine ticaret yapmak için gerekli olan CE belgelerine sahip olan Seramiksan, üretimin her aşamasında süreç takibi ve kalite uygunluk kontrolleri yapmaktadır.

Ayrıca firma yurtiçi ve yurtdışına yaptığı tüm dağıtımlarda ortak stok kullanarak, aynı kaliteyi tüm müşterilerine sunmaktadır.

seramiksan-banyo

Seramiksan – İSTANBUL OFİS

Adres    : Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:9 Dükkan:2 34394 Mecidiyeköy – İstanbul / TÜRKİYE
Telefon : +90 212 273 28 31 / +90 212 267 50 97
Faks       : +90 212 273 28 09

Seramiksan – FABRİKA

Adres    : Organize Sanayi Bölgesi 45401 Turgutlu- Manisa / TÜRKİYE
Telefon : +90 236 313 96 13 (Pbx) / +90 236 313 15 45
Faks       : +90 236 313 77 64 (Pbx)
Seramiksan sitemize 07 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 6.271 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar