Unicera Seramik Fuarı Banyo ve Vitrifiye Standları Gezimiz | Seramik Firmaları

Son Trendler

TR Seramik Bayileri--------------------------
Facebook'ta Bizi Bulun

Yeniliklere ve seramik sektöründen haberlere en önce siz ulaşın ...
Teknik Bilgiler

Unicera Seramik Fuarı Banyo ve Vitrifiye Standları Gezimiz


Vitrifiye, Banyo Ürünleri ve Banyo Mobilyaları Üreticileri

Daha önceden Unicera Seramik Fuarı ile ilgili olarak stand izlenimlerimizi sizlerle paylaşmıştık. Unicera 2013 Seramik Banyo Mutfak Fuarı, genellikle seramik firmalarının yoğunluğu ile geçse de ikinci planda da banyo mobilyaları ve vitrifiye üreticileri gelmektedir. Bu firmalar ile ilgili öne çıkan ve dikkat çekici standlardan kısa kısa notlarımız ise aşağıdaki gibidir.

Armadi Art – Antonio Valanti

Armadi Art - Antonio Valanti

1974 yılından bu yana 3 bin metre karelik fabrikası ile üretimi sürdüren Armadi Art , banyo mobilyaları üretmekte ve dünyanın bir çok ülkesine bu ürünlerini ihraç etmektedir.

Creavit

Creavit

bir Çanakçılar Şirketler Grubu firması olan Creavit, banyo takımları, lavabolar, eviyeler, duş tekneleri, tuvalet taşları, pisuvarlar ve aksesuarları, klozetler üretmekte olarak bilinse de banyo mobilyası üretimi konusunda da oldukça iddialı bir firmadır. Fuarda renkli ve farklı tasarımları ile dikkat çeken firma, susuz pisuar tasarlayarak ve üreterek yılda yaklaşık 120 ton su tasarrufu sağlamaktadır.

Destanbul – Tür Mak

Destanbul - Tür Mak

İthalat & İhracat, Toptan ve Perakende Satış, Mimari Proje & Dekorasyon alanlarında faaliyet gösteren firma temel olarak banyo, seramik, mutfak, ankastre mutfak, şömine, doğaltaş, mozaik, armatür, duvar kağıdı, parke ve kapı satışı yapmakta ve yaptıkları dekorasyon işlerinde anlaşmalı kaliteli markalarının satış ve planlamasını yapmaktadır.

Donau

Donau

Duravit

Duravit

Duravit firması aslında 1817 de Hornberg / Almanya da Mr. Horn’un kap kacak çanak çömlek vb ürünler üretmek amacıyla bir fabrika kurma adımıyla doğmuştur. Daha sonraları 1956da toprak ürünlerden vaz geçilip porselene geçiş yapılarak vitrifiye dünyasına adım atmıştır.  Günümüzde firma on (10) fabrikaya sahip olup 5000 den fazla personele sahiptir. İşte böylesine büyük bir geçmiş ve başarıya sahip olan Duravit banyo mobilyaları ve banyo ürünleri konusunda dünya da lider markalar arasında yer almaktadır ve bu üstün başarı ve kaliteyi de Unicera ‘ya yansıtmayı başarmıştır.

ECA Serel

eca serel

Tasarım ve tasarrufu her zaman bir arada yaşatmaya çalışan ECA SEREL 50 yılı aşkın süredir ülkemizde alanında marka bilinilirliğinde ve özellikle de armatür ve duş sistemleri alanında lider bir markadır.

Esvit

Esvit

Adını bulunduğu il olan Eskişehir den alanve henüz daha 17 yaşında olan Esvit; lavabo ve klozet üretimi konusunda hergün emin adımlarla ilerlemektedir.  Fuarda da ferah ve çekici bir standa sahip olan Esvit, rekabet ortamında güç kazanmış bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Formina Banyo

Formina Banyo

Jakuzi ürünleri özellikle çok dikkat çeken Formina banyo, sloganınında da belirttiği üzere modern banyolar tasarlamaktadır.

Goccia Mosaico

Goccia Mosaico

Güralvit

Güralvit

Henüz 18 yaşında genç ve dinamik bir marka olan Güral Vitrifiye Kütahya ‘da üretimini sürdürmektedir. Özellikle WC Health adlı yeni klozet tasarımı ile farklılık yaratan firma sağlığa ne kadar önem verdiğini ziyaretçilerine göstermektedir.

İdevit

idevit

İdevit banyo mobilyaları ve banyo seramik ürünleri üreten bir marka olarak

Martat

Martat

Newarc

newarc

Politek Banyo

politek banyo

Sanacryl – Akplast

sanacryl

Sanica

&

Sanica

Jakuzi, küvet ve banyo sistemleri alanında çok farklı tasarımları bulunan Sanica markasının standı fuarda yoğun ilgi görmekte ve her geçen ziyaretçinin vaktini geçirmesine sebep olmaktadır. Firma ürünleri tasarım olarak farklılığının yanı sıra ergonomik tasarımları ile de çok dikkat çekmekteydi.

Sanovit

Sanovit

Selduş

Selduş

Shower

ShowerFotoğrafta da görebileceğiniz üzere duşa kabinler, tekneler ve jakuziler üreten firma araba tasarımı ile dikkat çekmektedir. Hall girişinde bu ürünü ile giren herkesin dikkatini çekmeyi başaran firmanın banyo ürünleri konusunda Banyonuzun İncisi sloganı ile iddialı olduğu görülmektedir.

Turkuaz Seramik – CeraStyle

Turkuaz Seramik

Bu günlerde televizyonlarda yoğun olarak reklamlarına tanık olduğumuz Turkuaz Seramik standart vitrifiye ürünlerinin yanı sıra çocuklar için yaptığı Şirinler dekorlu ürünlerini de sergilemekteydi. Adı gibi çok şirin bir görüntüye sahip bu ürünler hemen göze çarpmaktaydı.

Vitale Aydınlatma

Vitale Aydınlatma

Her ne kadar seramik ya da banyo mobilyaları ile alakası olmasa da bir de aydınlatma firmasına rastladık fuarda. Seramik Banyo fuarında yerini alan Vitale aydınlatma sarkıt lamba ve avizeleri ile şıklığı yansıtmakta ve farklı bir kategoride olduğu için fazlasıyla dikkat çekmekteydi.

Vitrine Ceramics

Vitrine Ceramics

 

Unicera Seramik Fuarı Banyo ve Vitrifiye Standları Gezimiz sitemize 11 Ekim 2010 tarihinde eklenmiş ve 5.287 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar